مجله Simply Sewing خیاطی آسان و متفاوت با الگوهای کامل

از اسباب بازی، وسایل عجیب و غریب و لوازم کوچک گرفته تا پروژه های بزرگتری مثل کیف، مبلمان خانگی، و البته پوشاک ساده برای خود و فرزند دلبندتان.
آرشیو مجله Simply Sewing

دانلود مجله Simply Sewing در دورخوان: اگر عاشق یک لباس متفاوت هستید و میخواهید لباس خودتان را سفارشی آماده کنید و اگر میخواهید دیگران را با وسایل منزل تان شگفت زده کنید. اگر نمیخواهید نمونه لباس شما در جای دیگری باشد، پس به یک راهنمای کاربردی برای دوخت نیاز دارید. البته بدون آنکه به دردسر زیادی بیفتید یا قبل از آن، یک خیاط کاربلد باشید.

مجله Simply Sewing مجله ای علمی است که هنر دوخت پارچه را با مهارت و دانش پایه ای به علاقه مندان آموزش میدهد. نگاه نو همراه با خلاقیت منتشرکنندگان آن، به خلق ایده هایی تازه می انجامد که با مطالعه آن، شما هم در این جمع قرار می گیرید. نگران نباشید. برای قرار گرفتن در این جمع، نیازی نیست دوره دیگری را بگذرانید.

از عروسک و لباس و کیف تا مبلمان خانگی

در مجله Simply Sewing با مجموعه ای از کارهای هنری آشنا می شوید که همگی آنها با پارچه ساخته می شوند. به همراه الگوها و مراحل گام به گام برای هر طرحی که دوست دارید. از اسباب بازی، وسایل عجیب و غریب و لوازم کوچک گرفته تا پروژه های بزرگتری مثل کیف، مبلمان خانگی، و البته پوشاک ساده برای خود و فرزند دلبندتان. مجله Simply Sewing چاپ انگلستان است و نخستین شماره آن در سال 2015 به چاپ رسید.

الگوهای کامل همراه هر مجله (بزودی)

صبر کنید. شاید شما هم جزو گروهی هستید که معتقدند بدون داشتن الگوی دقیق، خواندن این مجلات به کارتان نمی آید!؟ اما این را هم حل کرده ایم. تمامی شماره های این مجله در سایت دورخوان به همراه نسخه اصل دیجیتال الگوهای آن، (ارائه شده توسط نشریه) در سایت بارگزاری شده است. یعنی به راحتی میتوانید با پرینت آنها، به صورت دقیق مشابه آنچه می بینید را بسازید.

دقت در چاپ الگوهای مجله

توجه در هنگام پرینت الگوها: فایل های PDF را 100٪ بارگیری و چاپ کنید و سپس قیچی برش خود را آماده کنید! ما مربع های تست را 10 سانتی متری در نظر گرفته ایم ، بنابراین قبل از اینکه پارچه دلخواه خود را برش دهید، بررسی کنید که این مربع در الگوی چاپی شما 10 سانتی متری است تا مطمئن شوید چاپگر شما در اندازه مناسب چاپ کرده است.

دورخوان: مرکز کتب و نشریات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کتابخانه دورخوان خوش آمدید